TinkerBell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TinkerBell

TinkerBell
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ♥Pismo narkomanke♥

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
BOKA'95
Admin
Admin
BOKA'95


Ženski Broj poruka : 159
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad
Poso/dokolice : ...FOLKLOR...
Raspoloženje : SUPER
Datum upisa : 20.12.2008

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 8:21 pm

Narkomanka

Draga moja mama,owo su moje reci izgovorene tebi,upucene svima…Ja lezim na postelji,postelji slicnoj onoj kada sam bila mala i kada sam pre spavanja cekala da se tvoje meke usne spuste na moje celo i pozele mi laku noc…
Sada to isto zelim,da se tvoje meke usne spuste na moje celo i potonem u vecan san.
MAMA!
Znam da ti je tesko da slusas ove reci,ali molim te mama,molim te ne placi!!!Nemoj!!!Telo moje lezi pred tobom,dusa koja se polako,polako oprasta od svega,tvoja cerka mama nije zasluzila tvoje suze…Vici na mene,udari me,ubij me,mama ali molim te nemoj da places!Nemoj!Pusti me da jos jednom vidim,pusti me zadnji put,da pogledam sunce,cvece nebo.Znas mama ,mozda nisam smela da osetim strast pri dodiru igle u vene!!!mozda nisam smela da zavolim ovako jako!Ali mama!!!Secas se kada sam ti prvi put priznala da sam se zaljubila?!
Zasto?!
Nemoj molim te,previse sam gresila da bih se mogla kajati zbog tvojih suza…A bolelo bi me sto tako jedna divna zena place nad telom jedne narkomanke…Da mama tvoja cerka je bila narkomanka.Ali zbog toga ne treba da places.Ja vas sve puno volim,onako kako samo deca umeju da vole!Majko!Nisi me nikad pitala zasto je tvoja nekad tako divna devojcica bola vene i gusila se u dimu droge.Nisi!
Ne to nije vazno…
Nije vazno…
Obrisi te suze mama,ne placi vise,molim te!Idi,molim te idi…Reci tati da sam se i njega setila na kraju i reci mu da se ne ljuti I neka ne krivi tebe,sama sam kriva…A bati daj sve moje igracke i onu majicu zbog koje sam se toliko derala na njega!Pozdravi ga I reci mu da sam bila lepa I pametna,a kad poraste reci mu da je njegova sestra bila narkomanka.Idi nemoj da places!Deci iz komsiluka nastavi da pricas price umesto mene…Milani daj onu crnu majicu,a Jeleni plisanog medu,Vladi napravi torticu u pesku,a Mici daj gitaru,uvek je volela da joj sviram…
Mama,a on ako dodje daj mu sva pisma koja sam u potaji cuvala…
Nazad na vrh Ići dole
***Tamara***
Nova licnost na 4umu
Nova licnost na 4umu
***Tamara***


Ženski Broj poruka : 77
Godina : 29
Datum upisa : 25.12.2008

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimePet Dec 26, 2008 4:54 pm

Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Admin
Admin
BOKA'95


Ženski Broj poruka : 159
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad
Poso/dokolice : ...FOLKLOR...
Raspoloženje : SUPER
Datum upisa : 20.12.2008

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimePet Dec 26, 2008 7:01 pm

Strasno....
Nazad na vrh Ići dole
Ivana 93
Admin
Admin
Ivana 93


Ženski Broj poruka : 269
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Poso/dokolice : skola...
Raspoloženje : SUPER
Datum upisa : 20.12.2008

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimePet Dec 26, 2008 7:50 pm

Ma to neko nema pametnija posla pa izmislja...Ali je sve jedno tuzno... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://tinkerbell.serbianforum.info
MaRiZZa_94
Nova licnost na 4umu
Nova licnost na 4umu
MaRiZZa_94


Ženski Broj poruka : 21
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2009

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 3:10 am

bas je tuzno...
Nazad na vrh Ići dole
MIMI
Nova licnost na 4umu
Nova licnost na 4umu
MIMI


Ženski Broj poruka : 32
Godina : 28
Lokacija : Negde daleko....
Poso/dokolice : ~folk dance~
Raspoloženje : odlicno
Datum upisa : 24.12.2008

♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 12:26 am

Place mi se....Jako tuzno!!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





♥Pismo narkomanke♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Pismo narkomanke♥   ♥Pismo narkomanke♥ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
♥Pismo narkomanke♥
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TinkerBell :: ♥Razno♥ :: ♥Zanimljivosti♥-
Skoči na: